Pompy obiegowe Grundfos

Pompy do wody Grundfos

Grundfos ALPHA 2

Pompy do wody Grundfos

Grundfos ALPHA1 L

Pompy do wody Grundfos

Grundfos ALPHA3

Pompy do wody Grundfos

Grundfos MAGNA3

Pompy obiegowe

Grundfos TP

Pompy obiegowe

Grundfos TPE

Pompy obiegowe Grundfos to niezawodne urządzenia klasy premium. Producent Grundfos zarówno proste pompy obiegowe, jak i specjalne, najnowocześniejsze wersje SMART.

Typoszeregi obiegowych pomp Grundfos

W ofercie pomp obiegowych do instalacji domowych, komercyjnych oraz przemysłowych można znaleźć trzy główne typoszeregi cyrkulacyjnych pomp Grundfos.

Grundfos pompy obiegowe ALPHA

Seria wysokowydajnych pomp obiegowych Grundfos ALPHA przeznaczona do systemów ogrzewania w budynkach przemysłowych i jednorodzinnych.

Grundfos pompy obiegowe COMFORT PM

Grupa pomp obiegowych Grundfos COMFORT PM przeznaczona jest do cyrkulacji ciepłej wody w budynkach jednorodzinnych i zapewniania ciągłego obiegu ciepłej wody w instalacji. Urządzenie pozwala na natychmiastowy dostęp do ciepłej wody po odkręceniu kranu. Pompa dostosowuje się do godzin poboru ustawionych przez użytkownika. Pompa obiegowa Grundfos serii COMFORT PM wyposażona jest w energooszczędny silnik z magnesami trwałymi PM o niskim poborze mocy. Dostępna wersja z korpusem z brązu posiadająca certyfikację do wody pitnej  (COMFORT B PM) oraz wersja COMFORT DT wyposażona w zegar cyfrowy.

Grundfos pompy obiegowe MAGNA

Seria obiegowych pomp Grundfos MAGNA dedykowana jest do sieci chłodniczych i grzewczych budynków komercyjnych.

Obsługa obiegowych pomp Grundfos za pomocą aplikacji na smartfonie

Warto wspomnieć o aplikacji GO Remote pozwalającej zdalnie sterować pompami obiegowymi Grundfos. Prosta aplikacja dedykowana dla smartfonów. Ciekawym rozwiązaniem producenta jest również aplikacja Grundfos GO Replace, która pozwala na szybkie wyszukanie zamiennika pompy obiegowej na podstawie nazwy lub numeru katalogowego pompy.

Dobór pompy obiegowej Grundfos

Oferta producenta Grundfos obejmuje modele i typy pomp obiegowych o różnych parametrach i różnym zastosowaniu, co pozwala na dopasowanie pompy do szerokiej gamy aplikacji. Jeśli potrzebujesz wsparcia technicznego w doborze odpowiedniego modelu pompy obiegowej Grundfos lub jej zamiennika, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania oraz przedstawią spersonalizowaną ofertę.