Pompy obiegowe Wilo

Pompy obiegowe

Wilo Stratos GIGA2.0-I

Pompy obiegowe

Wilo Stratos MAXO

Pompy obiegowe

Wilo Stratos PICO

Pompy obiegowe

Wilo TOP Z

Pompy obiegowe

Wilo Yonos MAXO

Pompy obiegowe

Wilo Yonos PARA High Flow

Pompy obiegowe

Wilo Yonos PICO1.0

Producent Wilo oferuje szeroką gamę pomp obiegowych do zastosowań przemysłowych. Pompy obiegowe Wilo dla przemysłu odznaczają się niezawodnością oraz wysokimi przepływami. Dział techniczny i innowacji Wilo przykłada wszelkich starań, aby ich pompy obiegowe spełniały najwyższe standardy, a nawet je wyprzedzały. Warto tutaj wspomnieć, że pompa obiegowa Wilo Stratos MAXO dostała złoto w kategorii „technologie” Blue Innovation Aword w 2018 roku przyznaną przez Blue Cluster. Wydarzenie i nagrody mają na celu wyróżnienie innowacyjnych projektów, produktów i usług w obszarze niebieskiej gospodarki.

Wśród serii pomp obiegowych Wilo zaprojektowanych z myślą o sektorze przemysłowej cyrkulacji wody należy wyróżnić następujące typoszeregi.

Pompa obiegowa Wilo Yonos Maxo / Wilo Yonos Maxo-Z

Pompa obiegowa Wilo Yonos Maxo to bezdławicowa, uniwersalna pompa Wilo zaprojektowana dla budynków użyteczności publicznej, komercyjnej oraz mieszkalnej. Pompa Wilo Yonos Maxo może być stosowana bezpiecznie do mieszanki wody z glikolem, przy czym należy wziąć pod uwagę poprawkę na wartości fizykochemiczne medium przy doborze odpowiedniego urządzenia. Wersja pomp obiegowych Wilo Yonos Maxo-D jest wersją pompy z podwójnym silnikiem. Sterowanie pompy jest ręczne, pompa posiada technologię Green Button, która łatwo i intuicyjnie pozwala na programowanie urządzenia. 

Te same wymiary montażowe pozwalają na wymianę 1:1 z wycofaną serią pomp Wilo Stratos bez dodatkowego IF-Modułu.

Pompa Wilo Yonos Maxo przeznaczona jest do cieczy w zakresie temperaturowym od -20 do +110. Pompa obiegowa Wilo Yonos Maxo została zaprojektowana z myślą o branży HVAC (ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja) oraz układów OZE.

Pompa obiegowa Wilo Yonos PARA High Flow

To mała i jednocześnie wydajna pompa Wilo do instalacji grzewczych OEM. Pompa Obiegowa Wilo Yonos Para High Flow posiada prostą regulację ręczną Green Button z trzema trybami pracy (trzy krzywe prędkości). Prędkość pracy urządzenia wyświetla się na wyświetlaczu LED. Pompa Wilo Yonos Para High Flow zastępuje pompę Wilo TOP-S i pozwala na uniknąć operacji wyważenia. Pompy dostępne są z przyłączem kołnierzowym lub gwintowanym. 

Wilo Yonos PARA High Flow zaprojektowana została z myślą o takich aplikacjach jak:

Dostępne są specjalne wersje konstrukcyjne ze wzmocnioną odpornością na korozję w przypadku zastosowania urządzenia do chłodzenia sufitowego oraz sufitowych paneli grzewczych.

Pompa obiegowa Wilo Stratos Maxo / Stratos MAXO-Z / Stratos MAXO-D

Pompa w pełni zautomatyzowana pompa obiegowa w wersji SMART wyznaczająca nowe trendy w oszczędzaniu energii elektrycznej w branży HVAC. Mimo inteligentnego sterowania obsługa i instalacja pomp obiegowych Wilo jest niezwykle prosta. Zastosowanie technologii Green Button oraz duży czytelny wyświetlacz z wbudowanym inteligentnym systemem ułatwia sterowanie pompą. Pompy wykonane są z żeliwa odpornego na korozję dzięki zastosowaniu powłoki kataforetycznej. Możliwość podłączenia z pompą za pomocą Bluetooth. Pompa posiada funkcję Dynamic Adapt Plus, która automatycznie dostosowuje się i steruje parametrami pompy obiegowej Wilo do zapotrzebowania w danej instalacji i zmian natężenia przepływu, a w przypadku braku przepływu pompa przechodzi w stan uśpienia, co zmniejsza zużycie energii elektrycznej. 

Pompy Wilo Maxo zastępują wycofaną serię pomp obiegowych Wilo Stratos. Producent oferuje 5 lat gwarancji na pompy obiegowe Wilo Stratos.

Pompy obiegowe Wilo Stratos Maxo zostały zaprojektowane z myślą o takich aplikacjach jak:

Pompy obiegowe Wilo w ofercie EKOPOMP

Pompy obiegowe Wilo są zamienne z innymi urządzeniami obiegowymi znanych producentów Grundfos czy LFP. Pompy Wilo Stratos Maxo zastępują w pełni pompy obiegowe Wilo Stratos z dodatkowym modelem IF oraz oferują dodatkowe funkcje oraz energooszczędność.

Jako dystrybutor pomp Wilo zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta na naszej stronie oraz składania zapytań ofertowych. Nasz dział techniczny służy pomocą w doborze technicznym pomp pod wskazaną aplikację.