Pompy samozasysające Grundfos

Pompy do wody czystej

Grundfos JP

Pompy do wody czystej

Grundfos SCALA2

Czym są pompy samozasysające?

Pompy samozasysające zasysają ciecz z poziomu niższego od poziomu pompy poprzez wytworzenie konkretnego podciśnienia w części ssącej. Zasysane powietrze zostaje zmieszane z cieczą w korpusie, a następnie kierowane do komory wylotowej, gdzie jest rozdzielane z cieczą, która powraca do komory ssawnej i jest ponownie używana podczas zasysania. Firma Grundfos jest obecnie jednym z czołowych producentów pomp samozasysających.

Serie pomp samozasysających Grundfos

Producent Grundfos stworzył kilka serii pomp zasysających z myślą o zróżnicowanych potrzebach użytkowników pomp na całym świecie.

Atuty pomp samozasysających Grundfos

Samozasysające pompy Grundfos wyróżniają się na tle innych pomp używanych do podnoszenia ciśnienia. Wykonanie ze stali nierdzewnej oraz zabezpieczenia termiczne sprawiają, że pompy są wydajne i solidne. Silniki są chłodzone powietrzem i wyposażone w ponadwymiarowe łożyska kulkowe zapewniające cichą pracę i minimalną obsługę. Klienci chwalą sobie również ich kompaktowość – pompy zasysające Grundfos z serii JET mają uchwyt, pozwalający łatwo przenieść pompę w inne miejsce. Producent oferuje pompy nawet z pięcioletnią gwarancją.

Regulator ciśnienia Grundfos

Regulator ciśnienia Pressure Manager (PM) automatycznie zatrzymuje i uruchamia pompę samozasysającą Grundfos zgodnie z zapotrzebowaniem gospodarstwa domowego. Urządzenie zapobiega również dalszej pracy pompy w przypadku wyczerpania się źródła wody oraz zapewnia alarm cykliczny, zapobiegając szybkiemu włączaniu i wyłączaniu pompy w przypadku w przypadku nieszczelnej rury lub kapiącego kranu.

Pompy samossące Grundfos w EKOPOMP

Nasza firma posiada atrakcyjne oferty pomp samozasysających Grundfos oraz części zamiennych. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem pompy Grundfos, skontaktuj się z nami. Dział techniczny sprawnie pomoże w doborze odpowiedniej pompy. Przyjmujemy również pompy Grundfos na serwis. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie oraz składania zapytań.