Pompy wody LFP

Pompy do ścieków

LFP DM 100-200

Pompy do ścieków

LFP DM2

Pompy do ścieków

LFP LG

Pompy do wody brudnej

LFP PJM

Pompy do wody czystej

LFP PML

Pompy obiegowe

LFP PWr

Pompy do wody czystej

LFP WR

Leszczyńska Fabryka Pomp może pochwalić się szeroką ofertą pomp do wody, począwszy od urządzeń do pompowania tylko czystej wody, przez drobne zanieczyszczenia, aż do surowych ścieków komunalnych. Pompy do wody LFP wykorzystywane są w najróżniejszych branżach, m.in. mieszkaniowej, rolniczej, przemysłowej czy wodociągowej. Największą popularnością cieszą się wśród użytkowników indywidualnych oraz dużych przedsiębiorstw, takich jak zakłady przemysłowe.

Serie pomp do wody LFP

Leszczyńska Fabryka Pomp oferuje wiele serii pomp do wody, w zależności od potrzeb użytkowników. Każda z serii jest dokładnie testowana, tak aby najsprawniej spełniały się w określonych instalacjach. Pompy do wody LFP z serii PJM pompują wodę czystą oraz lekko zanieczyszczoną, której temperatura nie przekracza 120°C. Mogą pompować również ciecze nieagresywne w stosunku do materiałowego wykonania pompy. Podobną funkcję spełnia seria pomp do wody LFP PLM, wykorzystywana w różnych instalacjach przemysłowych. Z serii pomp wielostopniowych pionowych, popularne są pompy WR, które pompują wodę czystą, grzewczą oraz skropliny. Chętnie są wykorzystywane przy wodociągach, kotłach oraz urządzeniach przeciwpożarowych. Z kolei pompy do wody LFP PWR sprawdzają się w małych i średnich instalacjach. Do pompowania surowych ścieków komunalnych poleca się pompy LFP z serii DM oraz LG. Producent oferuje również zestawy hydroforowe do pompowania czystej wody nieagresywnej chemicznie, które mogą podwyższać ciśnienie w instalacjach.

Funkcjonalność pomp do wody LFP

Pompy do wody LFP są produkowane w Polsce, dlatego producent dobrze rozumie potrzeby okolicznych klientów i oferuje pompy do wody spełniające najwyższe standardy jakości. Nie tylko Polscy klienci zaufali pompom do wody LFP, ale także z Ukrainy, Litwy, Łotwy czy Estonii. Prosta instalacja oraz obsługa pomp również przemawia za decyzją zakupu.

Różnorodność pomp do wody LFP

Dzięki dobrej znajomości rynku oraz ciągłym testowaniu nowych rozwiązań pompowych, pompy do wody LFP wyróżniają się pod różnymi względami. Pompy cyrkulacyjne są bardzo energooszczędne, z czego ERGA to jedyna pompa z energooszczędnym silnikiem, który zużywa 3,0 W energii elektrycznej, a EXPERTIA została wyposażona w funkcję analizowania zapotrzebowania systemu grzewczego, a następnie dostosowuje się do jego parametrów. Oferta pomp do wody LFP obejmuje również pompy sterowane elektronicznie, które szybko rozprowadzają ciepło i zapewniają stałą temperaturę w pomieszczeniach.

Dobór, sprzedaż i serwis pomp do wody LFP

Nasza firma posiada w swojej ofercie kilka serii pomp do wody LFP, a bardzo dobrze zaznajomiony z asortymentem producenta dział techniczny, udzieli profesjonalnej pomocy w doborze pomp i zestawów naprawczych. Istnieje również możliwość oddania pompy na serwis. Zapraszamy do składania zapytań.